Snack-bars in de regio West-Vlaanderen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (575)
Brussel (552)
Henegouwen (211)
Limburg (235)
Luik (240)
Luxemburg (57)
Namen (89)
Oost-Vlaanderen (325)
Vlaams-Brabant (254)
Waals-Brabant (83)
West-Vlaanderen (259)


 

Snack-bars in de regio West-Vlaanderen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


Noen
Izegemsestraat 433
8501 Heule

T: 056 - 353512
F: 056 - 353511

E: info@noen.be
W: http://www.noen.be/

'k Zag 2 Beren BVBA
Oostendse Baan 66
8470 Gistel

T: 059 - 437082
M: 0484 - 753446
F: 059 - 437084

E: broodjeshuiskzag2beren@telenet.be

't Pittemnaerke
Tieltstraat 116
8740 Pittem

T: 051 - 465822

E: mathieu.de.witte@hotmail.com

't S.M.A.K't BVBA
Rijselstraat 39
8800 Roeselare

T: 051 - 248904
F: 051 - 223992

E: info@tsmakt.be

't Snackstje BVBA
Rijselstraat 47
8200 Sint-Michiels

T: 050 - 678070
F: 050 - 678071

E: tsnackstje@telenet.be

Aper S
Europalaan 8
8810 Lichtervelde

T: 051 - 725303
M: 0476 - 622572
F: 051 - 725104

E: stefaan.aper@skynet.be

Bagatelle
Meensesteenweg 395
8501 Bissegem

T: 056 - 359686
F: 056 - 350355

E: bagatelle.bissegem@skynet.be

BBFF
Albert I Laan 274
8620 Nieuwpoort

T: 058 - 624880

E: dinoscom2you@telenet.be

Broodjesstore Farelli
Marktstraat 11-15
8810 Lichtervelde

T: 051 - 620770

E: broodjesstore.farelli@telenet.be

Broodjeszaak Carelli
Sint-Petrus en-Paulusplein 14
8400 Oostende

T: 059 - 701702
F: 059 - 807560

E: carelli@skynet.be

Casse-croûte
Leiestraat 9
8500 Kortrijk

M: 0496 - 128330

E: bjorn@casse-croute.be

De Brooderie BVBA
Generaal Baron Jacquesstraat 11
8600 Diksmuide

T: 051 - 505998
F: 051 - 693089

E: viaene.stijn@pandora.be

De Broodwinkel
Zeelaan 33
8660 De Panne

T: 058 - 243341
M: 0479 - 085380
M: 0473 - 352792
F: 058 - 243341

E: demeyghislaine@hotmail.com

De Kruimel
Lageweg 100c
8930 Menen

T: 056 - 320515
F: 056 - 444355

E: dekruimel@telenet.be

Déli-Deux
Oostendestraat 98
8820 Torhout

T: 050 - 376440

E: info@deli-deux.be

Den Bolgvulder
Gullegemsestraat 54
8880 Sint-Eloois-Winkel

T: 056 - 490459
F: 056 - 490459

E: denbolgvulder@telenet.be

Den Driehoek
Oostrozebekestraat 327
8760 Meulebeke

T: 056 - 664800

E: dendriehoek@mobistar.be

Fast Snack
Aartrijksestraat 90
8211 Aartrijke

T: 050 - 200031
T: 050 - 240032

E: fastsnack@telenet.be

gesloten op maandag en dinsdag
Happy Lunch
Industriepark Noord 21
8730 Beernem

T: 050 - 792573
F: 050 - 792574

E: happylunchbroodjes@hotmail.com

Het Broodje
Hondschotestraat 164
8560 Gullegem

T: 056 - 428597

E: info@hetbroodje.be

Het Franse Stokbroodje
Bruggestraat 68
8770 Ingelmunster

T: 051 - 305940
F: 051 - 305940

E: info@hetfransestokbroodje.be

Hosten
Harelbekestraat 12
8570 Vichte

T: 056 - 320892
F: 056 - 323559

E: elkehosten@telenet.be

Krispino
Hulststraat 4
8700 Tielt

T: 051 - 694857

E: krispino@telenet.be

Krispino Sandwich
Deken De Bostraat 33a
8791 Beveren

T: 056 - 613648
M: 0475 - 980351
F: 056 - 613467

E: info@krispino.be

Krokantino
Dampoortstraat 263
8310 Sint-Kruis

M: 0477 - 401737

E: v.o.t@telenet.be

Kroko
Louis Logierlaan 49
8430 Middelkerke

T: 059 - 304608
F: 059 - 304608

E: kroko-middelkerke@telenet.be

La Grande Place BVBA
Grote Markt 3
8800 Roeselare

T: 051 - 250949
F: 051 - 250949

E: myriam.de.guffroy@telenet.be

Lies Kwadraat BVBA
Brugsesteenweg 113
8520 Kuurne

T: 056 - 490680
F: 056 - 490680

E: info@deliesjes.be

Maxim's II Lunch
Noordzandstraat 67
8000 Brugge

T: 050 - 349404
F: 050 - 349493

E: maxims@telenet.be

Maxim's Lunch
Vlamingstraat 38
8000 Brugge

T: 050 - 349404
F: 050 - 349493

E: info@maximslunch.be

Nic'os
Zedelgemsesteenweg 90
8480 Eernegem

M: 0477 - 465383

E: info@nicospizzahouse.be

Ongenae Sophie
Sint-Jorisstraat 56
8000 Brugge

T: 050 - 337727

E: louise872@hotmail.com

Piadza BVBA
Markt 34
8700 Tielt

T: 051 - 402237
F: 051 - 405864

E: info@piadza.be

Rofri BVBA
Stationsstraat 32
8210 Loppem

T: 050 - 200907
F: 050 - 200914

E: speedysnack@pandora.be

Saladbar De Smet
Doorniksesteenweg 79
8580 Avelgem

T: 056 - 647134

E: desmet.peter@skynet.be

Smulburgers
Brugsesteenweg 57b
8450 Bredene

M: 0474 - 628708

E: janssens.vanoverberghe@telenet.be

Snack@ttack
Menenstraat 492
8560 Wevelgem

T: 056 - 493879
M: 0499 - 620607
F: 056 - 493879

E: snackattack@telenet.be

T Frietkotje
Staatsbaan 189
8610 Handzame

T: 051 - 568154
M: 0495 - 528559

E: tfrietkotje@skynet.be

The Point
Stationsstraat 77
8790 Waregem

T: 056 - 614384
F: 056 - 609285

E: yves.herreweghe@pandora.be

Tiramisu NV
Zeedijk 69-70
8620 Nieuwpoort

T: 058 - 231747

E: tiramisu@telenet.be

Toogenblik BVBA
Zeedijk 21
8660 De Panne

T: 058 - 410998
F: 058 - 410998

E: toogenblik@telenet.be

Vandendriessche Meggy
Kachtemsestraat 2
8870 Izegem

T: 051 - 303600
M: 0486 - 754532

E: meggy.vandendriessche@hotmail.com

Vuylsteke Christof
Thienpontlaan 15
8760 Meulebeke

M: 0496 - 321385

E: christof.vuylsteke@telenet.be

Yummie
Broekstraat 101
8790 Waregem

T: 056 - 616123
F: 056 - 616275

E: sandwichbar.yummie@skynet.be

't Baguetje
Brugsesteenweg 234
8520 Kuurne

T: 056 - 360636

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?